Treniruoklių zona

TRENIRUOKLIŲ ZONA

Sportshouse „namai” savo klientus kviečia apsilankyti šiuolaikiškoje sporto salėje, kuri išsiskiria savo moderniu dizainu ir nauja bei geros kokybės įranga. Čia rasite kardio zoną, kurioje yra daugiafunkciniai bėgimo takeliai, steperiai, elipsiniai treniruokliai, dviračiai bei irklavimo treniruoklis. Taip pat dvi atskiras zonas, kuriose be avalynės ant paminkštinto pagrindo galite atlikti įvairius fizinius, tempimo, gydomuosius, jogos pratimus ir kt.

Laisvų svorių zona

Įrengta šalia ypatingai didelių veidrodžių. Svorių pasirinkimas nuo minimalių 1kg svarelių iki pačių galingiausių – 50kg svarmenų. Vyrų dėmesiui skirti  du horizontalūs bei du štangos spaudimo kampu suoleliai, kurie skirti krūtinės raumenims stiprinti. Taigi, atvykus į sporto salę nereikės laukti eilėje štangos spaudimo zonoje.

Kas yra laisvo judesio treniruokliai?

Laisvo judesio treniruokliai (angl. Freemotionmachine) – daugiafunkciniai įrenginiai, kurių pagalba galime lavinti įvairiausias raumenų grupes. Vienas treniruoklis suteikia daugybę funkcijų. Pats treniruoklio pavadinimas sako, kad galime atlikti visiškai laisvus judesius mums tinkamu kampu.

Stacionarūs treniruokliai

Krūvio metu izoliuoja ir apkrauna tik vieną raumenų grupę ir dažniausiai naudojami atliekant traukimo ar stumimo judesius. Sporthouse sveikatingumo centras yra taip pat apsirūpinęs stacionariais treniruokliais, tad sporto klasikos mėgėjai atras ir sau tinkamą inventorių.

Tačiau, atsižvelgiant į moderniausias technologijas sporto salė yra pilnai užpildyta laisvo judesio treniruokliais. Šių treniruoklių pagalba yra lavinamos užmirštos ir ypač svarbios žmogaus savybės – pusiausvyra ir koordinacija.  Todėl, šių treniruoklių pagalba galima atlikti judesius artimus specifinei sporto šakai (pvz.: futbolininkų spyris koja, beisbolininkų rankų mostas, imituojant kamuoliuko mušimą ir t.t.). Šių unikalių treniruoklių išskirtinumas yra ir tas, kad vieno pratimo atlikmo metu (vienu judesiu) galima apkrauti skirtingas raumenų grupes t.y. pvz.: atliekant  šlaunies tiesimą galima tuo pačiu metu atlikti ir žąsto tiesimą. Taigi, tokių treniruoklių susidomėjimas sportuojančiųjų tarpe vis didėja! Žavi atliekamų  pratimų įvairovė, galimybė keisti judesio kampą (vieno pratimo atlikimo metu) ir žinoma, jų teikiama visapusiška nauda fiziniam kūnui.