Moderni funkcinė zona

MODERNI FUNKCINĖ ZONA

Šalia treniruoklių įrengta erdvi funkcinė zona. Tai puiki aplinka norintiems sportuoti kitaip, bei ugdyti ištvermę, jėgą, koordinaciją. Čia galite rasti įvairią įrangą: giras, „bosų“ kamuolius, TRX diržus , virves, šokdynes, įvairų dydžių ir svorių padangas, kamuolius (nuo 1 iki 4 kg svorio), gimnastikos kamuolius ir kilimėlius, specialias gumas, aerobikos stepus, volus, svorius tvirtinamus ant rankų ar kojų (pagal poreikį).

Funkcinę zoną vainikuoja spec. įrenginys, kuris yra pritaikytas dirbti ne tik vienam ar porose, bet ir komandoje. Vienu metu keli sportuojantys asmenys gali atlikti treniruotę „rato“ sistema (atlikti begale įvairių pratimų pasirinktu intervalu ir intensyvumu). Monotonija atsiduria antrame plane, įvairiausio pobūdžio pratimai tiks tiek pažengusiems, tiek naujiems lankytojams. Kiekvienas klientas ras sau artimą kampeli aktyviems fiziniams užsiėmimams.

Svarbiausia, kad sportas Sportshouse taptu įdomus, nemonotoniškas procesas, kuris įžiebtu ilgalaikę kibirkštį sportuoti!