Kineziterapeuto paslaugos

Profesionalus kineziterapeutas Marijus Borisas atlieka raumenų testavimą, raumenyno stiprinimą ir potrauminę reabilitaciją (gyvenimo aprašymas/CV).

 

Apie Marių

Marius yra baigęs kineziterapijos bakalauro, bei magistrantūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Studijų metais ir po studijų žinias gilino įvairiuose seminaruose bei kursuose. Yra baigęs Prahos Karel Lewit manualinės medicinos studijas. Eilę metų dirbo kineziterapeutu viename stipriausių Lietuvos Krepšinio Lygos klubų „Lietuvos rytas“. Šiuo metu domisi funkcinių judesių atlikimo stereotipo vertinimu, toliau gilina žinias manualinėje medicinoje.

 

MARIUS TEIGIA

„Noriu padėti žmonėms suprasti  jų skausmo priežastis, parodyti kaip jų galima išvengti bei išmokyti taisyklingo judesių – pratimų atlikimo principų. Stengiuosi suderinti manualinės medicinos principus su judesių – pratimų poveikiu, kad žmogus galėtų mėgautis neskausmingu judesiu bei mėgstama veikla kasdien. Visą gyvenimą buvau fiziškai aktyvus, 12 metų sportavau dziudo. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be fizinės veiklos. Mano vizija – supažindinti žmones su taisyklingo judesio svarba ir nauda bei parodyti, kad sportas iš tikrųjų gali pagerinti gyvenimo kokybę.“

 

„Pirmiausiai judėk taisyklingai, tada dažnai“ (Gray Cook)